Komentarze

 1. mechatronik Grudzień 9, 2016 at 1:14 pm

  Mam samochód zabytkowy, który ma 45 lat a w nim termostat produkcji Metal-Incar, który ciągle dobrze działa. Jak więc widać Metal-Incar produkuje bardzo dobre termostaty. Szkoda tylko, że teraz nie można kupić w żadnym sklepie motoryzacyjnym termostatów tej firmy i to zarówno do samochodów starych jak i nowych. Moi znajomi też szukają i nie mogą znaleźć. Szkoda.

  • Administrator Styczeń 4, 2017 at 9:28 am

   Dziękujemy za komentarz i miłe słowa o naszych produktach. Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Handlowym

 2. warsztat - mechanik Grudzień 12, 2016 at 10:01 am

  Przeczytałem na tej stronie w informacjach o firmie, że „Wyroby produkowane przez naszą Spółdzielnię rozprowadzane są przede wszystkim w sieci hurtowni na terenie całego kraju” oraz „Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wdrożyliśmy także do produkcji szeroki asortyment termostatów do samochodów zachodnich”. Prowadzę warsztat i interesują mnie tanie i dobre części. Waszych termostatów nigdzie nie widziałem. W żadnej hurtowni was nie ma, już nie wspomnę o wyborze modeli. Teraz już nawet nie szukam. Szkoda. W takim razie nasuwa się pytanie – co produkujecie?

  • Administrator Styczeń 4, 2017 at 9:25 am

   Dziękujemy za komentarz. Aby zapoznać się z naszą aktualną ofertą zapraszamy do pobrania katalogu produktów.

 3. Daniel Styczeń 8, 2017 at 4:40 pm

  Witam, gdzie można kupić Państwa termostaty? Są bardzo dobrej jakości, warto by było pomyśleć o sprzedaży na przykład przez allegro, bo w sklepach ani w internecie nie mogłem nigdzie znaleźć termostatu METAL-INCAR. Potrzebuję termostatu do fiata 125p na 87 stopni. Pozdrawiam

 4. Daniel Styczeń 9, 2017 at 12:15 am

  Gdzie można znaleźć wasze termostaty? Wiem, że są dobrej jakości, a tymczasem nie da się ich znaleźć nigdzie. Allegro, sprzedaż internetowa się liczy w dzisiejszych czasach… Dlaczego wam nie zależy na wybiciu się na rynku? Założenie konta na allegro dla sklepu/wytwórni to przecież chwila… Mam sporo znajomych, którzy by chcieli kupić od was termostat do fiata 125p, ale można sobie na próżno szukać…

 5. Agropomoc Sierpień 30, 2017 at 3:43 pm

  https://www.agropomoc.pl/Public/images/agro2/images/logo.png
  Poprzedni rok nie był ogromnie dobry dla producentów maszyn rolniczych. Statystyki wyraźnie wskazują bowiem, że rodzimi rolnicy preferują bowiem używane ciągniki. Podobnie sytuacja wygląda w sukcesu części do kombajnu – tutaj też te następne grają z starymi modelami. Powód? Wiadomo: oszczędności.

  Producenci ciągników nie mogą zaliczyć ubiegłego roku do właściwych. W ewidencjach Centralnej Ewidencji Samochodów oraz Kierowców zarejestrowano w współczesnym sezonie zaledwie 12 303 nowych ciągników rolniczych. To także 13% mniej niż dwa lata temu! Młodego tego: po raz pierwszy z dużo lat liczba sprzedanych nowych ciągników nie przekroczyła poziomu 14 000. Co dobre, w współczesnym indywidualnym okresie wzrosła za ostatnie sprzedaż traktorów używanych. Plus zatem o jeszcze 6%: z 15 421 do 16 390 sztuk. I że nie wypowiada się na ponowne dofinansowanie zakupów ciągników rolniczych ze kartki Unii Europejskiej, obecne w aktualnym roku najpewniej jeszcze zaobserwujemy dalsze rozwoje na naszym sektorze używek.

  Siła marki

  Jeżeli szukasz części zamiennych do maszyn rolniczych zapraszamy do nas zauważył w zeszłym roku 20% spadek sprzedaży, jednakże nie przeszkodziło mu więc drugi raz z rodzaju zaobserwować w krajowym regionie sporo innych maszyn rolniczych: w ewidencjach pojawiło się 2055 traktorów tej wartości. Tuż za nim uplasował się John Deere. W całkowitym 2015 r. na handel ciągnika tej jakości zdecydowało się aż 1874 nabywców – to przebieg o całkowite 26%. Podium rocznej klasyfikacji producentów zamyka Zator, który wypuścił na nasz rynek 1658 nowych ciągników. Dwoma najchętniej wybieranymi ciągnikami były dodatkowo maszyny dokładnie tejże marki: Zetor Major 80 i Proxima 90. Obecnie za podium można znaleźć maszyny rolnicze Deutz-Fahr, Kubuta, Case IH, Massey Ferguson, Claas, Valta czy Farmtrac.

  Jak robi sprzedaż nowoczesnych maszyn rolniczych w jednych terenach Polski? W byłym roku pod tym sensem przodowało woj. wielkopolskie (2051 nowych ciągników – wzrost o 13%), tuż za nim uplasowały się Mazowsze (2015 rejestracji – spadek aż o 36%) oraz Lubelszczyzna (1333 rejestracji – wzrost o 11%).

  Czemu używane części do kombajnu?

  Używane ciągniki pasą się wśród rolników pewność korzystniejszą sławą, podobnie robi podobnie historia z stosowanymi stronami do kombajnów – wałami korbowymi, sprężarkami, głowicami, pompami wtryskowymi, rozrusznikami, końcówkami wylotowymi o nowej wielkości, koszami sitowymi… Za popularnością używanych części do kombajnu występuje ich cena. Badania dowiodły bowiem, iż koszt napraw części maszyn jest 30–60% kosztów wytwarzania części nowych. A zakup części a zestawów odnowionych (zregenerowanych) jest dostępniejszy w skalach 20–40%! Nie powtarzając o aktualnym, że regeneracja jest jakąś z czołowych metod recyklingu wyeksploatowanych (złomowanych) organizacji oraz urządzeń. Nic szczególnego, że regeneracja – proces przywracający zniszczonym czy złym częściom (do kombajnu dodatkowo nie tylko) ich wczesne cechy konstrukcyjne i jakościowe – otrzymuje na marek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa